Cibinlik Demiri İmalat,Toptan ve Perakende Satışı  BABY ONE ARMONİ BEBEK ODASI EN UYGUN FİYATLAR  BABY ONE PRENSES BEBEK ODASI ŞOK FİYAT!  TOPTAN CİBİNLİK DEMİRİ  BEŞİK İMALATI YAPANLAR İÇİN BEŞİK SALLAMA APARATI  AYMİNİ UĞURCUK BEBEK ODASI şok! şok! şok! FİYAT  AYMİNİ LITTLE BEAR BEBEK ODASI MİNİ TAKIM  SWEET BEAR BÜYÜYEN BEŞİK  AYMİNİ SWEET BEAR BEBEK ODASI İNDİRİMLİ  EN UCUZ MOBİLYA BEŞİK  BEBEK ÖRGÜ MODELLERİ  CİBİNLİK DEMİRİ İMALAT TOPTAN VE PERAKENDE SATIŞ  BEŞİKLERDE ŞOK FİYAT TOPTAN VE PERAKENDE FİYAT ALINIZ  BEBEK ODASI TAKIMLARINDA EN UYGUN FİYATLAR  EN KALİTELİ BEŞİK SALLAMA RULMAN MODELLERİ İÇİN GÜVEN BEBEYİ ARAYINIZ 0212 628 94 26  CİBİNLİK DEMİRİ İMALAT TOPTAN VE PERAKENDE SATIŞ  MORNING BEBEK ODASI TAKIMI 2103 SÜPER MODELLER SÜPER FİYATLAR  GENÇ ODASI TAKIMI ŞOK ŞOK İNDİRİM FIRSATI KAÇIRMAYIN. 
 
oyun parkı
oyun parkı
  Resmi Büyüt
 
Ürün Adı : oyun parkı
Marka :
Fiyat : TL
oyun parkı
 
Ürün Bilgisi   Benzer Ürünler

 

 
 
Ürünün Adı:Chicco Spring Oyun Yatağı 
Markası:Chicco
Markanın Ait Olduğu Ülke:İtalya


Özellikleri :
 • Dört kenarındaki 4 düğmeye basılarak açılıp kapanabiliyor.
 • İki kenardaki delikli ağ hava akımını sağlıyor.
 • Uzun ağlar bebeğin kendi başına parka giriş çıkışını sağlamak ve annenin yatağı rahatlıkla hazırlayabilmesi için yanlardan açılabiliyor.
 • Yatağın gözünde bulunan pencere görevi de gören parça oradan çıkartılabilir. Ayrıca o parçayı isterseniz çocuğunuz sırt çantası olarak ta kullanabilmektedir.

  Taşıma Kapasitesi: 15 kg. 
  Ürünün Ölçüleri: 
  Ürünün Açık Ölçüleri: 60x120cm 
  Ürünün Kapalı Ölçüleri: 26x79cm 

  Temizleme Şartları:
 • Ürünü Nemli Bezle Silerek Temizleyebilirsiniz. 
 •  
 

Kapat