Cibinlik Demiri İmalat,Toptan ve Perakende Satışı  BABY ONE ARMONİ BEBEK ODASI EN UYGUN FİYATLAR  BABY ONE PRENSES BEBEK ODASI ŞOK FİYAT!  TOPTAN CİBİNLİK DEMİRİ  BEŞİK İMALATI YAPANLAR İÇİN BEŞİK SALLAMA APARATI  AYMİNİ UĞURCUK BEBEK ODASI şok! şok! şok! FİYAT  AYMİNİ LITTLE BEAR BEBEK ODASI MİNİ TAKIM  SWEET BEAR BÜYÜYEN BEŞİK  AYMİNİ SWEET BEAR BEBEK ODASI İNDİRİMLİ  EN UCUZ MOBİLYA BEŞİK  BEBEK ÖRGÜ MODELLERİ  CİBİNLİK DEMİRİ İMALAT TOPTAN VE PERAKENDE SATIŞ  BEŞİKLERDE ŞOK FİYAT TOPTAN VE PERAKENDE FİYAT ALINIZ  BEBEK ODASI TAKIMLARINDA EN UYGUN FİYATLAR  EN KALİTELİ BEŞİK SALLAMA RULMAN MODELLERİ İÇİN GÜVEN BEBEYİ ARAYINIZ 0212 628 94 26  CİBİNLİK DEMİRİ İMALAT TOPTAN VE PERAKENDE SATIŞ  MORNING BEBEK ODASI TAKIMI 2103 SÜPER MODELLER SÜPER FİYATLAR  GENÇ ODASI TAKIMI ŞOK ŞOK İNDİRİM FIRSATI KAÇIRMAYIN. 
 
Belis Siena Ayaklı Asansörlü Beşik
Belis Siena Ayaklı Asansörlü Beşik
  Resmi Büyüt
 
Ürün Adı : Belis Siena Ayaklı Asansörlü Beşik
Marka : Belis
Fiyat : TL
Belis Siena Ayaklı Asansörlü Beşik Belis Siena Ayaklı Asansörlü Beşik Belis Siena Ayaklı Asansörlü Beşik Belis Siena Ayaklı Asansörlü Beşik Belis Siena Ayaklı Asansörlü Beşik
 
Ürün Bilgisi   Benzer Ürünler
Belis Siena Ayaklı Asansörlü Beşik
Gri--  beyaz -- kahve
Mandallı asansör sistemi kullanılmıştır.İki çekmeceli,ayaklı beşik modelidir.Asansör korkuluk ve çekmece kapakları mdf lake diğer bölümler kaliteli suntalam malzeme ile üretilmiştir.Demonte şeklinde paketlenmiş olup kurulum ve vidalama noktaları cnc ile işaretlenmiştir.
Üretiminde birinci sınıf suntalam ve mdf kullanılmıştır.     uykusetiyatak                                           
E1 Belgesine, sadece kaliteli ve düşük formaldehit içeren ürünler sahip olmaktadır. Bu belge, kullanılan formaidehit miktarının sağlığımızı tehdit edebilecek sınırların çok altında olduğunu bize gösterir.
Belis ürünleri ISO 9001 Uluslar arası kabul görmüş yüksek kalite standartları ile üretilmektedir.
Üretimde kaliteyi merkez noktaya alırken, sağlığa ve çevreye duyarlılığımızı da hiçbir zaman kaybetmiyoruz. Arge bölümünün hazırladığı modern ve şık tasarımlar, en son teknoloji ile çalışan üretim hattında yüksek kalite standartlarında son şeklini alıyor.
Demonte özelliği sayesinde kolay kurulum ve aynı zamanda tekrar paketleme imkanı. . 
Hafif nemli bir bez ile temizliği yapılabilir.
Uzun süre suya maruz kalmamalıdır.
 

Kapat