Cibinlik Demiri İmalat,Toptan ve Perakende Satışı  BABY ONE ARMONİ BEBEK ODASI EN UYGUN FİYATLAR  BABY ONE PRENSES BEBEK ODASI ŞOK FİYAT!  TOPTAN CİBİNLİK DEMİRİ  BEŞİK İMALATI YAPANLAR İÇİN BEŞİK SALLAMA APARATI  AYMİNİ UĞURCUK BEBEK ODASI şok! şok! şok! FİYAT  AYMİNİ LITTLE BEAR BEBEK ODASI MİNİ TAKIM  SWEET BEAR BÜYÜYEN BEŞİK  AYMİNİ SWEET BEAR BEBEK ODASI İNDİRİMLİ  EN UCUZ MOBİLYA BEŞİK  BEBEK ÖRGÜ MODELLERİ  CİBİNLİK DEMİRİ İMALAT TOPTAN VE PERAKENDE SATIŞ  BEŞİKLERDE ŞOK FİYAT TOPTAN VE PERAKENDE FİYAT ALINIZ  BEBEK ODASI TAKIMLARINDA EN UYGUN FİYATLAR  EN KALİTELİ BEŞİK SALLAMA RULMAN MODELLERİ İÇİN GÜVEN BEBEYİ ARAYINIZ 0212 628 94 26  CİBİNLİK DEMİRİ İMALAT TOPTAN VE PERAKENDE SATIŞ  MORNING BEBEK ODASI TAKIMI 2103 SÜPER MODELLER SÜPER FİYATLAR  GENÇ ODASI TAKIMI ŞOK ŞOK İNDİRİM FIRSATI KAÇIRMAYIN. 
 
BABY ONE STİL YAVRULU BÜYÜYEN KARYOLA
BABY ONE STİL YAVRULU BÜYÜYEN KARYOLA
  Resmi Büyüt
 
Ürün Adı : BABY ONE STİL YAVRULU BÜYÜYEN KARYOLA
Marka : Baby One
Fiyat : TL
BABY ONE STİL YAVRULU BÜYÜYEN KARYOLA BABY ONE STİL YAVRULU BÜYÜYEN KARYOLA BABY ONE STİL YAVRULU BÜYÜYEN KARYOLA BABY ONE STİL YAVRULU BÜYÜYEN KARYOLA BABY ONE STİL YAVRULU BÜYÜYEN KARYOLA
 
Ürün Bilgisi   Benzer Ürünler
stil büyüyen beşik
 
YAVRULU BÜYÜYEN BEŞİK;
Beşik kısmı 80x130 ölçülerindedir.
Yavrulu karyolalarda alt çekmece 80x180 tek kişilik yatak olarak kullanılmaktadır
 
                                      YÜKSEKLİK                              BOY                          GENİŞLİK
BÜYÜYEN BEŞİK;               118 CM                                  184 CM                            89 CM
 
BABY ONE STİL BÜYÜYEN BEŞİK;
Asansörlü stil beşikte;ön kısımda özgün ve drn mobilya sadeliği ile büyüyen beşiğimize modern çizgileriyle görsellik katılmıştır.Üç  adet büyüyen beşik alt çekmecesi , şifonyer çekmecesi ve şifonyer dolabıyla ,ayrıca büyüyen beşiğimizin bebeğimizle beraber büyüyerek daha sonra 70 x180 ölçülerinde tek kişilik yatak olması,sallanan kısmın istenirse ders çalışma masası olarak kullanabiliyor olması sayabileceğimiz özelliklerdendir.Dandini drn stil büyüyen beşik iç ölçüleri 70x 130 ebatlarındadır. Stil büyüyen beyaz renk olarak tasarlanmıştır,ve çekmece kulplarıyla mükemmel uyumunu sağlamaktadır.Büyüyen beşik şeffaf çekmece kulplarıyla tamamlanmıştır.
BABY ONE BEBEK ODASI ÖLÇÜLER;
                                       YÜKSEKLİK                              BOY                          GENİŞLİK
BÜYÜYEN BEŞİK;             113 CM                             184 CM                            79 CM
ÜÇ KAPILI DOLAP             203 CM                               120 CM                          52 CM
BABY ONE ASANSÖRLÜ BEŞİK;
Asansörlü ön kısım çekmece kapakları mdf malzemedendir, figürsüz ve sedeliğiyle süslenmiş olup ,çekmece kulplarıda yuvarlak hatlar şeklinde kulp  tasarlanmıştır.Sallanma ve sabitlenme imkanı sunan ürün,bebeğinizin rahatı ve sağlığı ön planda tutularak kalite belgeli malzemelerden üretilmiştir.Dandini drn büyüyen beşik ön korkuluk aralıkları bebek kafası geçmeyecek şekilde tasarlanmıştır.Asansör malzemesi pas tutmayan krom kaplama malzemeden,güven pazarlama ürünleri kullanılmıştır.
BABY ONE ASANSÖRLÜ BEŞİK ÖLÇÜLERİ;
                                              YÜKSEKLİK                              BOY                          GENİŞLİK
70X130 BEŞİK                     109 CM                            134 CM                            79 CM
60X120 BEŞİK                     109 CM                             124 CM                            69 CM
İKİ KAPILI DOLAP             190 CM                               80 CM                             47 CM
BABY ONE STİL BEBEK ODASI DOLAP
Üç kapılı ve iki kapılı dolap seçeneklerimizden mekanınıza uygun olanı  seçebilirsiniz.Geniş hacmi ile uzun yıllar kullanım olanağı sağlayan iki ve kapılı dolap seçeneği ile, ergonomik raf sistemi ve pratik çekmecelere sahip olması ve drn kalitesini sunmaktayız.İç tasarımındaki akılcı çözümlerle düzenli ve tertipli olmayı sağlıyor. Baby one stil bebek odası içeriğindeki sunta malzeme E1 sertifika sistemi ile sağlığa zararlı olmadığını kanıtlıyor. Ebeveynlerin hassasiyetini dikkate alarak,kaliteden taviz verilmeden üretilmiştir.
 

Kapat