Cibinlik Demiri İmalat,Toptan ve Perakende Satışı  BABY ONE ARMONİ BEBEK ODASI EN UYGUN FİYATLAR  BABY ONE PRENSES BEBEK ODASI ŞOK FİYAT!  TOPTAN CİBİNLİK DEMİRİ  BEŞİK İMALATI YAPANLAR İÇİN BEŞİK SALLAMA APARATI  AYMİNİ UĞURCUK BEBEK ODASI şok! şok! şok! FİYAT  AYMİNİ LITTLE BEAR BEBEK ODASI MİNİ TAKIM  SWEET BEAR BÜYÜYEN BEŞİK  AYMİNİ SWEET BEAR BEBEK ODASI İNDİRİMLİ  EN UCUZ MOBİLYA BEŞİK  BEBEK ÖRGÜ MODELLERİ  CİBİNLİK DEMİRİ İMALAT TOPTAN VE PERAKENDE SATIŞ  BEŞİKLERDE ŞOK FİYAT TOPTAN VE PERAKENDE FİYAT ALINIZ  BEBEK ODASI TAKIMLARINDA EN UYGUN FİYATLAR  EN KALİTELİ BEŞİK SALLAMA RULMAN MODELLERİ İÇİN GÜVEN BEBEYİ ARAYINIZ 0212 628 94 26  CİBİNLİK DEMİRİ İMALAT TOPTAN VE PERAKENDE SATIŞ  MORNING BEBEK ODASI TAKIMI 2103 SÜPER MODELLER SÜPER FİYATLAR  GENÇ ODASI TAKIMI ŞOK ŞOK İNDİRİM FIRSATI KAÇIRMAYIN. 
 
BABY ONE OSMANLI MİNİ BEBEK ODASI TAKIMI
BABY ONE OSMANLI MİNİ BEBEK ODASI TAKIMI
  Resmi Büyüt
 
Ürün Adı : BABY ONE OSMANLI MİNİ BEBEK ODASI TAKIMI
Marka : Baby One
Fiyat : TL
BABY ONE OSMANLI MİNİ BEBEK ODASI TAKIMI BABY ONE OSMANLI MİNİ BEBEK ODASI TAKIMI BABY ONE OSMANLI MİNİ BEBEK ODASI TAKIMI BABY ONE OSMANLI MİNİ BEBEK ODASI TAKIMI BABY ONE OSMANLI MİNİ BEBEK ODASI TAKIMI
 
Ürün Bilgisi   Benzer Ürünler
BABY ONE OSMANLI MİNİ BEBEK ODASI TAKIMI
BABY ONE OSMANLI BEBEK ODASIBABY ONE OSMANLI BÜYÜYEN BEŞİK;
Asansörlü osmanlı beşikte;ön kısımda çizgili çerçeve deseni ve sadeliği ile büyüyen beşiğimize modern çizgileriyle görsellik katılmıştır.Üç  adet büyüyen beşik alt çekmecesi , şifonyer çekmecesi ve şifonyer dolabıyla ,ayrıca büyüyen beşiğimizin bebeğimizle beraber büyüyerek daha sonra 70 x180 ölçülerinde tek kişilik yatak olması,yavrulu modellerde 80x 180 ölçülerinde yatak olabilmesi,sallanan kısmın istenirse ders çalışma masası olarak kullanabiliyor olması sayabileceğimiz özelliklerdendir.Dandini drn osmanlı büyüyen beşik iç ölçüleri 70x 130 ebatlarındadır.Osmanlı yavrulu büyüyen beşikte ,beşik iç ölçüler 80x130 dur osmanlı büyüyen beyaz renk olarak tasarlanmıştır,ve çekmece kulplarıyla mükemmel uyumunu sağlamaktadır.Büyüyen beşik şifonyer kapağında ki ve çekmece kapaklarındaki çizgi deseni ve çekmece kulplarıyla görsellik arttırılmıştır.
BABY ONE OSMANLI YAVRULU BÜYÜYEN BEŞİK
Büyüyen beşikte alt çekmeceler 80x175 ebatlarında yatağa dönüşebilir
BABY ONE BEBEK ODASI ÖLÇÜLER;
                                       YÜKSEKLİK                              BOY                          GENİŞLİK
OSMANLI BÜYÜYEN BEŞİK;             113 CM                             184 CM                            79 CM
ÜÇ KAPILI DOLAP                                210 CM                             120 CM                          52CM
OSMANLI YAVRULU                           118 CM                               184 CM                        89 CM
BABY ONE OSMANLI ASANSÖRLÜ BEŞİK;
Asansörlü ön kısım çekmece kapakları mdf malzemedendir, figürleri çizgili deseni ile süslenmiş olup ,çekmece kulplarıda osmanlı havası yansıtan hatlar şeklinde kulp  tasarlanmıştır.Sallanma ve sabitlenme imkanı sunan ürün,bebeğinizin rahatı ve sağlığı ön planda tutularak kalite belgeli malzemelerden üretilmiştir.Asansörlü ve büyüyen beşik ön korkuluk aralıkları bebek kafası geçmeyecek şekilde tasarlanmıştır.Asansör malzemesi pas tutmayan krom kaplama malzeme kullanılmıştır.
BABY ONE ASANSÖRLÜ BEŞİK ÖLÇÜLERİ;
                                              YÜKSEKLİK                              BOY                          GENİŞLİK
70X130 BEŞİK                     109 CM                            134 CM                            79 CM
60X120 BEŞİK                     109 CM                             124 CM                            69 CM
İKİ KAPILI DOLAP             203 CM                               80 CM                             52 CM
OSMANLI BEBEK ODASI DOLAP
Üç kapılı ve iki kapılı dolap seçeneklerimizden mekanınıza uygun olanı  seçebilirsiniz.Geniş hacmi ile uzun yıllar kullanım olanağı sağlayan iki ve kapılı dolap seçeneği ile, ergonomik raf sistemi ve pratik çekmecelere sahip olması ve drn kalitesini sunmaktayız.İç tasarımındaki akılcı çözümlerle düzenli ve tertipli olmayı sağlıyor. Baby one osmanlı bebek odası içeriğindeki sunta malzeme E1 sertifika sistemi ile sağlığa zararlı olmadığını kanıtlıyor. Ebeveynlerin hassasiyetini dikkate alarak,kaliteden taviz verilmeden üretilmiştir.Osmanlı bebek odası drn dandini mobilyanın 2017 sezonu için kız ve erkek bebeklerimiz için tasarladığı modellerden biridir.Üç kapılı dolap kapaklarında ki çizgi desenleri ile süslenmiştir.Sol iki kapak camlıdır.Osmanlı iki kapılı dolap;altta tek çekmece,solda elbise askısı bölümü,solda üç adet raf ve en üstte geniş raf bulunmaktadır.Kapaklardan ikiside  camlı modeldir..
BABY ONE OSMANLI BEBEK ODASI ŞİFONYER
Baby one kalitesinin ve yenilikçiliğinin ilk bakışta kendini belli ettiği medellerin başında gelmektedir.Dört çekmece sol kısımda ve sağ kısım komple dolap şekli desenli çizgi desen süsleme ile hayatınıza kolaylık sağlamayı amaçlamaktadır.Baby one şifonyer anne bebek sağlığı hassasiyeti ile kalite belge şartlarına haiz olarak üretilmektedir.
                                          YÜKSEKLİK                              BOY                          GENİŞLİK
ŞİFONYER ;                          102 CM                                 95 CM                            46 CM
TEMİZLİK;
Nemli bez ile silinerek yapılmalıdır.Kesinlikle deterjan,kimyasal ve çamaşır suyu nevinden ürünler temizlik için kullanılmamalıdır.
İSTANBUL İÇİ ÜCRETSİZ KURULUM VE TESLİMAT YAPMAKTAYIZ... 
BABY ONE  BEBEK ODASI KURULUMU;
Yetkili servis yada işin uzmanı kişilerden yardım talep ediniz.Cnc makinelerinden bütün vida,ray ve çekmece kulplarının montaj yerleri işaretlenmiş ve paket içinde kurulum şeması ile birlikte ürün paketlenmiştir.
 

Kapat