Cibinlik Demiri İmalat,Toptan ve Perakende Satışı  BABY ONE ARMONİ BEBEK ODASI EN UYGUN FİYATLAR  BABY ONE PRENSES BEBEK ODASI ŞOK FİYAT!  TOPTAN CİBİNLİK DEMİRİ  BEŞİK İMALATI YAPANLAR İÇİN BEŞİK SALLAMA APARATI  AYMİNİ UĞURCUK BEBEK ODASI şok! şok! şok! FİYAT  AYMİNİ LITTLE BEAR BEBEK ODASI MİNİ TAKIM  SWEET BEAR BÜYÜYEN BEŞİK  AYMİNİ SWEET BEAR BEBEK ODASI İNDİRİMLİ  EN UCUZ MOBİLYA BEŞİK  BEBEK ÖRGÜ MODELLERİ  CİBİNLİK DEMİRİ İMALAT TOPTAN VE PERAKENDE SATIŞ  BEŞİKLERDE ŞOK FİYAT TOPTAN VE PERAKENDE FİYAT ALINIZ  BEBEK ODASI TAKIMLARINDA EN UYGUN FİYATLAR  EN KALİTELİ BEŞİK SALLAMA RULMAN MODELLERİ İÇİN GÜVEN BEBEYİ ARAYINIZ 0212 628 94 26  CİBİNLİK DEMİRİ İMALAT TOPTAN VE PERAKENDE SATIŞ  MORNING BEBEK ODASI TAKIMI 2103 SÜPER MODELLER SÜPER FİYATLAR  GENÇ ODASI TAKIMI ŞOK ŞOK İNDİRİM FIRSATI KAÇIRMAYIN. 
 
BELİS BEŞİK SALLAMA RULMANLARI
BELİS BEŞİK SALLAMA RULMANLARI
  Resmi Büyüt
 
Ürün Adı : BELİS BEŞİK SALLAMA RULMANLARI
Marka : Cibinlik Demiri
Fiyat : TL
BELİS BEŞİK SALLAMA RULMANLARI BELİS BEŞİK SALLAMA RULMANLARI BELİS BEŞİK SALLAMA RULMANLARI
 
Ürün Bilgisi   Benzer Ürünler
sallama koluBelis beşik yedek parça olarak beşik sallama aparatlarını paylaştık.
 
BELİS SALLAMA APARATLARINDA İKİ ÖLÇÜ VARDIR 
(belis için geçerlidir.Her markanın farklı ölçüleri olabilir)
 
Dıştan dışa net ölçü   19 cm (ondokuz cm) dir Rulman merkezi;iki rulman ortalanarak ölçülür net 15,5 cm dir( onbeşbuçuk cm dir).
GÖRSELDE OLMAYAN DİĞER MODEL İSE dıştan dışa 15,5 cm (iç ölçüler rulman merkezi 12 cm)
Kullanılan vida metrik 6 dır-rulmanlar için iki çeşit vida ölçüsü vardır .Birinci ölçü m 6 ince vida dır somunu 10 numara anahtar ile açılmaktadır.
İkincisi metrik 8 ölçüdür 13 numara anahtar ile açılmaktadır.
TOPTAN VE PERAKENDE SİPARİŞ İÇİN 02126289426----05356494075 
 

Kapat