Cibinlik Demiri İmalat,Toptan ve Perakende Satışı  BABY ONE ARMONİ BEBEK ODASI EN UYGUN FİYATLAR  BABY ONE PRENSES BEBEK ODASI ŞOK FİYAT!  TOPTAN CİBİNLİK DEMİRİ  BEŞİK İMALATI YAPANLAR İÇİN BEŞİK SALLAMA APARATI  AYMİNİ UĞURCUK BEBEK ODASI şok! şok! şok! FİYAT  AYMİNİ LITTLE BEAR BEBEK ODASI MİNİ TAKIM  SWEET BEAR BÜYÜYEN BEŞİK  AYMİNİ SWEET BEAR BEBEK ODASI İNDİRİMLİ  EN UCUZ MOBİLYA BEŞİK  BEBEK ÖRGÜ MODELLERİ  CİBİNLİK DEMİRİ İMALAT TOPTAN VE PERAKENDE SATIŞ  BEŞİKLERDE ŞOK FİYAT TOPTAN VE PERAKENDE FİYAT ALINIZ  BEBEK ODASI TAKIMLARINDA EN UYGUN FİYATLAR  EN KALİTELİ BEŞİK SALLAMA RULMAN MODELLERİ İÇİN GÜVEN BEBEYİ ARAYINIZ 0212 628 94 26  CİBİNLİK DEMİRİ İMALAT TOPTAN VE PERAKENDE SATIŞ  MORNING BEBEK ODASI TAKIMI 2103 SÜPER MODELLER SÜPER FİYATLAR  GENÇ ODASI TAKIMI ŞOK ŞOK İNDİRİM FIRSATI KAÇIRMAYIN. 
 
DUVARA MONTE CİBİNLİK DEMİRİ
DUVARA MONTE CİBİNLİK DEMİRİ
  Resmi Büyüt
 
Ürün Adı : DUVARA MONTE CİBİNLİK DEMİRİ
Marka : cibinlikdemiri
Fiyat : TL
DUVARA MONTE CİBİNLİK DEMİRİ DUVARA MONTE CİBİNLİK DEMİRİ DUVARA MONTE CİBİNLİK DEMİRİ DUVARA MONTE CİBİNLİK DEMİRİ DUVARA MONTE CİBİNLİK DEMİRİ
 
Ürün Bilgisi   Benzer Ürünler

ÜRÜN 1 ADET FİYATIDIR

SİPARİŞ İÇİN 02126289426-

cibinlik demiricibinlik demiri
cibinlik modelleri
DUVAR CİBİNLİK DEMİRİ MODELİ
Yatak Odası,Genç Yatak İçin Cibinlik Demiri
Duvara dübel yardımıyla vidalarıyla sıkıştırılır. Cibinlik demiri duvarda,yatak başında cibinlik' in durmasını sağlayan aparattır.Cibinlik demiri,gövde boru,uç kısmı yuvarlak palstik malzeme ve duvara monte yeri mevcuttur.Boyalı ,borulu yeni cibinlik demiri modeli üç parçadan oluşmaktadır.Duvara monte aparatı,duvar cibinlik demiri ve baş kısım yuvarlak kısımdır.Cibinlik demiri sağlam malzemeden ve sağlık şartlarına uygun olarak üretilmiştir.
 
Evimizin,çardak veya yataklarımızın başına ,isteğe göre tekli,ikili ve üç cibinlik demiri ile kullanılabilir.Görselimizde üç adet duvar cibinlik demiri ile birlikte kullanımıştır.Cibinlik demiri dekor amaçlı kullanılabileceği gibi,sineklerden korunmak içinde tercih edilebilir.
Cibinlik;
Eski dönemde zenginlerin,ayrıcalıklıların sahip olabildiği bir ürünken bu gün artık hem fiyatı hemde çokluğu ile herkese her keseye uygun hale gelmiştir. Cibinlik ile süslü yatakları ,çardak ve koltukları görüp de imrenmeyenimiz yoktur herhalde.
 
Duvar için cibinlik demiri ,montajı kolaydır,ayrıca bir ustalık gerektirmemktedir.İstediğiniz yerde isteğinize bağlı aralıklarda duvara sabitleyebilirsiniz.
Sıcak gecelede sinekler tarafından rahatsız edilmeden huzur içinde uyumak istiyorsanız bir cibinlik temin edebilirsiniz.
Özellikle de açık havada ve damlarda uyumaktan hoşlanıyorsanız kesinlikle bir cibinlik edinmelisiniz.
Geçmişte de günümüzde de cibinlik tercih edilirken daha çok dekoratif kaygılar ön plana çıkmaktadır.Faydasından çok şekile önem verilir oldu bu durum;fayda elde etmemiz gereken cibinlik,bizim için dekoratif bir ürün haline gelmiş olur.Yatak odanız uygunsa,zevkinize göre bir cibinlikle masallardaki gibi bir yatak odasına sahip olabilirsiniz.
yaz aylarında farklı bir atmosfer yaratmak istiyorsanız;değişikliğe yatağınızdan başlayabilirsiniz.Renk renk cibinlik ile odanıza farklı bir hava katabilirsiniz.
Odanızda doğal bir ferahlık yaratmak için yatağınızın üzerine şık bir cibinlik geçirebilirsiniz.Cibinlik demiri ile tavana monte edilecek cibinlik odanızın renklerine ve dekoruna uygun şekle göre dizayn edilebilir.Duvara monte edilen cibinlik demiri veya yatak başlarına takılan modelde tercih edilebilir.
Cibinlik Nereden Alınır?
Cibinlik ve cibinlik demiri nereden alınır? Bu işi meslek edinmiş üretimde kaliteden ödün vermeyen firmalar tercih edilmelidir.Yerli üretim olmasına dikkat edilmelidir.Mesela www.cibinlikdemiri.com bu iş için kurulmuş ve cibinlik,cibinlik demiri imalatı yapan ayrıca ihracatınıda yapan bir kurumdur.
Cibinlik Montajı Nasıl Yapılır?-Cibinlik Nasıl Takılır?
Öncelikle cibinlik ; cibinlik demiri olmadan montaj yapmak imkansız gibidir.Cibinlik şekline uygun cibinlik demiri seçilmelidir.Cibinlik düz çubuklu yada düz borulu modele uygunsa o cibinlik için yuvarlak (pota benzeri) model kullanamayız.Ayrıca sitemizde anlatımlı ve görsel videolarımız mevcuttur.
 

Kapat