Cibinlik Demiri İmalat,Toptan ve Perakende Satışı  BABY ONE ARMONİ BEBEK ODASI EN UYGUN FİYATLAR  BABY ONE PRENSES BEBEK ODASI ŞOK FİYAT!  TOPTAN CİBİNLİK DEMİRİ  BEŞİK İMALATI YAPANLAR İÇİN BEŞİK SALLAMA APARATI  AYMİNİ UĞURCUK BEBEK ODASI şok! şok! şok! FİYAT  AYMİNİ LITTLE BEAR BEBEK ODASI MİNİ TAKIM  SWEET BEAR BÜYÜYEN BEŞİK  AYMİNİ SWEET BEAR BEBEK ODASI İNDİRİMLİ  EN UCUZ MOBİLYA BEŞİK  BEBEK ÖRGÜ MODELLERİ  CİBİNLİK DEMİRİ İMALAT TOPTAN VE PERAKENDE SATIŞ  BEŞİKLERDE ŞOK FİYAT TOPTAN VE PERAKENDE FİYAT ALINIZ  BEBEK ODASI TAKIMLARINDA EN UYGUN FİYATLAR  EN KALİTELİ BEŞİK SALLAMA RULMAN MODELLERİ İÇİN GÜVEN BEBEYİ ARAYINIZ 0212 628 94 26  CİBİNLİK DEMİRİ İMALAT TOPTAN VE PERAKENDE SATIŞ  MORNING BEBEK ODASI TAKIMI 2103 SÜPER MODELLER SÜPER FİYATLAR  GENÇ ODASI TAKIMI ŞOK ŞOK İNDİRİM FIRSATI KAÇIRMAYIN. 
 
LÜKS KANCA CİBİNLİKDEMİRİ
LÜKS KANCA CİBİNLİKDEMİRİ
  Resmi Büyüt
 
Ürün Adı : LÜKS KANCA CİBİNLİKDEMİRİ
Marka : cibinlikdemiri
Fiyat : TL
LÜKS KANCA CİBİNLİKDEMİRİ LÜKS KANCA CİBİNLİKDEMİRİ LÜKS KANCA CİBİNLİKDEMİRİ LÜKS KANCA CİBİNLİKDEMİRİ LÜKS KANCA CİBİNLİKDEMİRİ
 
Ürün Bilgisi   Benzer Ürünler
cibinlik
 
YENİ TAVAN CİBİNLİK DEMİRİ MODELİ
 
Cibinlik Demiri
 
Kanca Cibinlik Demiri Modeli
Lüks Kanca cibinlikdemiri;beşikten yüksekliği 80 cmdir,borulu ve boyalı modeldir,duvak şekilli tüller için uygundur.
Mobilya beşiklerde beşik üzerine vidalarıyla sıkıştırılır. Cibinlik demiri beşikte cibinlik' in durmasını sağlayan aparattır.Cibinlik demiri,plastik model,borulu,tavan için vb modellerde olabilir.Boyalı ,borulu yeni cibinlik demiri modeli üç parçadan oluşmaktadır.Cibinlik demiri sağlam malzemeden ve sağlık şartlarına uygun olmalıdır.
                     Keyifli uyumak için ve yaz gecelerinde sinekler tarafından rahatsız edilmemek,serin ve rahat bir uyku çekmek için en iyi seçim bir cibinlik temin etmek olabilir.Hem dekoratif bir ürün olarak kullanılabilir hemde yatak odanızda ,beşiğinizde,genç odası yataklarında görseli güzel bir durum sağlarken haşaralardan da koruyacaktır.
Cibinlik;
                      Eski dönemde zenginlerin,ayrıcalıklıların sahip olabildiği bir ürünken bu gün artık hem fiyatı hemde çokluğu ile herkese her keseye uygun hale gelmiştir. Cibinlik ile süslü yatakları görüp de imrenmeyenimiz yoktur herhalde.
Yatak odasını,beşiği ve yatağı görkemli hale getiren en önemli ayrıntılardan biri de kullandığımız cibinliktir şüphesiz.Cibinlik cibinlik demiri aparatı ile beraber kullanılan,bazen tavana,bazende cibinlik aparatı ile yatak veya beşiğe tutturulan bir sistem ile kullanılır.Aslında daha çok yaz ve son bahar aylarında sineklerden korunmak için kullanılan cibinlik,aynı zamanda yatak odalarına ihtişamlı bir hava da getiriyor.
 
Sıcak gecelede sinekler tarafından rahatsız edilmeden huzur içinde uyumak istiyorsanız bir cibinlik temin edebilirsiniz.
 
Özellikle de açık havada ve damlarda uyumaktan hoşlanıyorsanız kesinlikle bir cibinlik edinmelisiniz.
 
Teknolojik gelişmeler ışığında günümüzde sineklerden korunmak için sprey ve tabletleri de kullanmayı tercih edenlerde olabilir.
 
Çocuk ve bebekleri uçan haşerelerden korumanın da en doğal yollarından biri yine cibinlik.Özellikle cibinlik bebek beşiklerinde en önemli ürünlerden biridir.Hem beşiğe görsellik katıyor hemde zararlı haşarattan koruyor
 
Geçmişte de günümüzde de cibinlik tercih edilirken daha çok dekoratif kaygılar ön plana çıkmaktadır.Faydasından çok şekile önem verilir oldu bu durum;fayda elde etmemiz gereken cibinlik,bizim için dekoratif bir ürün haline gelmiş olur.Yatak odanız uygunsa,
 
zevkinize göre bir cibinlikle masallardaki gibi bir yatak odasına sahip olabilirsiniz
 
yaz aylarında farklı bir atmosfer yaratmak istiyorsanız;değişikliğe yatağınızdan başlayabilirsiniz.
 
Mekânda doğal bir ferahlık yaratmak için yatağınızın üzerine şık bir cibinlik geçirebilirsiniz.Cibinlik demiri ile tavana monte edilecek cibinlik odanızın renklerine ve dekoruna uygun şekle göre dizayn edilebilir.
 
Tavana monte edilen cibinlik demiri ile tutturulan cibinlik yanında,yatağınızın dört kenarına dikme cibinlik çubuklarıyla monte edilen cibinlikte kullanılabilir.Cibinliklere çok para ödeyemem ,ekonomik olsun istersek evde kendimizde cibinlik dikebiliriZ
 
Cibinlik Nereden Alınır?
 
Cibinlik ve cibinlik demiri nereden alınır? Bu işi meslek edinmiş üretimde kaliteden ödün vermeyen firmalar tercih edilmelidir.Yerli üretim olmasına dikkat edilmelidir.Mesela www.cibinlikdemiri.com bu iş için kurulmuş ve cibinlik,cibinlik demiri imalatı yapan ayrıca ihracatınıda yapan bir kurumdur.
 
Cibinlik Montajı Nasıl Yapılır?-Cibinlik Nasıl Takılır?
 
Öncelikle cibinlik ; cibinlik demiri olmadan montaj yapmak imkazsız gibidir.Cibinlik şekline uygun cibinlik demiri seçilmelidir.Cibinlik düz çubuklu yada düz borulu modele uygunsa o cibinlik için yuvarlak (pota benzeri) model kullanamayız.Ayrıca sitemizde anlatımlı ve görsel videolarımız mevcuttur.
 

Kapat