Cibinlik Demiri İmalat,Toptan ve Perakende Satışı  BABY ONE ARMONİ BEBEK ODASI EN UYGUN FİYATLAR  BABY ONE PRENSES BEBEK ODASI ŞOK FİYAT!  TOPTAN CİBİNLİK DEMİRİ  BEŞİK İMALATI YAPANLAR İÇİN BEŞİK SALLAMA APARATI  AYMİNİ UĞURCUK BEBEK ODASI şok! şok! şok! FİYAT  AYMİNİ LITTLE BEAR BEBEK ODASI MİNİ TAKIM  SWEET BEAR BÜYÜYEN BEŞİK  AYMİNİ SWEET BEAR BEBEK ODASI İNDİRİMLİ  EN UCUZ MOBİLYA BEŞİK  BEBEK ÖRGÜ MODELLERİ  CİBİNLİK DEMİRİ İMALAT TOPTAN VE PERAKENDE SATIŞ  BEŞİKLERDE ŞOK FİYAT TOPTAN VE PERAKENDE FİYAT ALINIZ  BEBEK ODASI TAKIMLARINDA EN UYGUN FİYATLAR  EN KALİTELİ BEŞİK SALLAMA RULMAN MODELLERİ İÇİN GÜVEN BEBEYİ ARAYINIZ 0212 628 94 26  CİBİNLİK DEMİRİ İMALAT TOPTAN VE PERAKENDE SATIŞ  MORNING BEBEK ODASI TAKIMI 2103 SÜPER MODELLER SÜPER FİYATLAR  GENÇ ODASI TAKIMI ŞOK ŞOK İNDİRİM FIRSATI KAÇIRMAYIN. 
 
BELİS BRIGHT STARS ASANSÖRLÜ BEŞİK MODELİ
BELİS BRIGHT STARS ASANSÖRLÜ BEŞİK MODELİ
  Resmi Büyüt
 
Ürün Adı : BELİS BRIGHT STARS ASANSÖRLÜ BEŞİK MODELİ
Marka : Belis
Fiyat : TL
BELİS BRIGHT STARS ASANSÖRLÜ BEŞİK MODELİ BELİS BRIGHT STARS ASANSÖRLÜ BEŞİK MODELİ BELİS BRIGHT STARS ASANSÖRLÜ BEŞİK MODELİ BELİS BRIGHT STARS ASANSÖRLÜ BEŞİK MODELİ BELİS BRIGHT STARS ASANSÖRLÜ BEŞİK MODELİ
 
Ürün Bilgisi   Benzer Ürünler
belis beşik modelleribelis büyüyen beşik
BELİS BRIGHT STRAS ASANSÖRLÜ BEŞİK
İki kapılı dolap,şifonyer ve asansörlü beşikten oluşan settir.Avrupa standartlarına uygun olarak, içerisinde kanserojen madde bulunmayan malzemelerden üretilen, çevre sağlığı dikkate alınarak, E1 kalite standartlarına uygun malzemeler kullanılarak, çocuk sağlığı ve güvenliği şartlarına uygun olarak üretim yapılmaktadır.
2014-2015 sezonu belis bebek odası modelleri,70x130 beşik iç kısım ölçüleridir. Ürün kullanılan malzeme ve işçilik itibari ile birinci sınıf mdf ve suntalam ile karışım üretim olup mdf kısımlar lake ile boyalıdır.Minifix sistemi ile kolay kurulum amaçlanmıştır.
 BRIGHT STRAS BEBEK ODASI
ÖLÇÜLERİ;
                                           EN              BOY           DERİNLİK
5224 ASANSÖRLÜ BEŞİK ;          183 cm           110 cm     78 cm
MODEL: BRIGHT STRAS
Ürünlerin Özellikleri:
-70 x 130 iç ölçülerine sahip ,lacivert üzerine yıldızlı beşik modelidir.
- Belis metal asansör sistemi kullanmaktadır.Ürünlerde krom kaplama güven pazarlama  beşik asansör mekanizması kullanılmıştır.
- Güven pazarlama kalitesiyle üretilen beşik asansör mekanizmalı asansörlü ön kısım ile bebeğinizi beşiğe daha kolay yatırabilirsiz.Yıllarca güvenle kullanabilirsiniz.
- Komple demonte özelliği ve kolay kurulum klavuzu ile kurulumu kolayca yapmanın yanında isteğe göre toplanıp paketlenme veya gerektiğinde evden eve taşıma kolaylığı.
- Bright bebek odası takımının demonte özelliği sayesinde arızalı parça değişiminin kolay ve zahmetsiz olması.
- İki kapılı brigh stars dolap ; beyaz dolap kapıları ve renkli çekmeceler
- Geniş çekmeceli brigh stars bebek odası şifonyer
Bebek Odası Temizlenme Şekilleri: 
-Hafif nemli bir bezle silinebilir. Suya maruz kalmamalıdır. Mdf lake ürünlerde ürün silinirken mikroskobik çiziklere karşı dikkatli olunmalıdır.
-Deterjan ve kimyevi temizleyiciler ürün üzerinde kullanılmamalıdır.
BELİS BEBEK ODASI MODELLERİ
BRIGHT STARS BEBEK ODASI 2014-2015
Ürünlerin Kalite Belgeleri:
- TSE
- E 1 (Kanserojen madde içermez.)
- ISO 9000
-TS 18001
-ISO 10002
-TSE-İSO-EN 14000
- İNSAN,ÇEVRE VE GÜVENLİK ÜÇGENİNDE ÜÇLÜ SORUMLULUK BİLİNCİ
- Üretiminde kaliteden ödün vermeyen belis markasına yakışır,müşteri memnuniyet odaklı,kalite belgeli malzemeler kullanılmıştır.Birinci sınıf suntalam ve medefe malzemelerle üretilmiş olup ;Belis ürünlerinde kanserojen madde taşımadığını garanti eder.
Önemli Not;
-Teslim aldığınız ürünün ; sizin sipariş ettiğiniz firmadan olup olmadığını kontrol ediniz.
- Mobilyalarınızı kurulum klavuzuna bakarak ya da uzman ekip nezaretinde kurunuz.
- Kurulum için ayrılan yerin rutubetsiz ve düz bir zemin olmasına azami dikkat gösteriniz.
(İSTANBUL İÇİ ÜCRETSİZ TESLİMAT VE ÜCRETSİZ KURULUM)
SİPARİŞ KODU; BRIGHT STARS BELİS BEBEK ODASI
SİPARİŞ İLETİŞİM: 0212 628 94 26
 

Kapat