Cibinlik Demiri İmalat,Toptan ve Perakende Satışı  BABY ONE ARMONİ BEBEK ODASI EN UYGUN FİYATLAR  BABY ONE PRENSES BEBEK ODASI ŞOK FİYAT!  TOPTAN CİBİNLİK DEMİRİ  BEŞİK İMALATI YAPANLAR İÇİN BEŞİK SALLAMA APARATI  AYMİNİ UĞURCUK BEBEK ODASI şok! şok! şok! FİYAT  AYMİNİ LITTLE BEAR BEBEK ODASI MİNİ TAKIM  SWEET BEAR BÜYÜYEN BEŞİK  AYMİNİ SWEET BEAR BEBEK ODASI İNDİRİMLİ  EN UCUZ MOBİLYA BEŞİK  BEBEK ÖRGÜ MODELLERİ  CİBİNLİK DEMİRİ İMALAT TOPTAN VE PERAKENDE SATIŞ  BEŞİKLERDE ŞOK FİYAT TOPTAN VE PERAKENDE FİYAT ALINIZ  BEBEK ODASI TAKIMLARINDA EN UYGUN FİYATLAR  EN KALİTELİ BEŞİK SALLAMA RULMAN MODELLERİ İÇİN GÜVEN BEBEYİ ARAYINIZ 0212 628 94 26  CİBİNLİK DEMİRİ İMALAT TOPTAN VE PERAKENDE SATIŞ  MORNING BEBEK ODASI TAKIMI 2103 SÜPER MODELLER SÜPER FİYATLAR  GENÇ ODASI TAKIMI ŞOK ŞOK İNDİRİM FIRSATI KAÇIRMAYIN. 
 
ALEGNO ÇELEN BEBEK ODASI
ALEGNO ÇELEN BEBEK ODASI
  Resmi Büyüt
 
Ürün Adı : ALEGNO ÇELEN BEBEK ODASI
Marka : alegno
Fiyat : TL
ALEGNO ÇELEN BEBEK ODASI ALEGNO ÇELEN BEBEK ODASI ALEGNO ÇELEN BEBEK ODASI ALEGNO ÇELEN BEBEK ODASI ALEGNO ÇELEN BEBEK ODASI
 
Ürün Bilgisi   Benzer Ürünler
LÜTFEN STOK DURUMU İÇİN İLETŞİME GEÇİNİZ
 
 
ALEGNO  BEBEK ODASI  TAKIMI
ALEGNO ÇELEN BEBEK ODASI TAKIMI
BEBEK ODASI TAKIMLARI
2013 BEBEK ODASI MODELLERİ
Beşik Markası: ALEGNO
ÜRÜN: ALEGNO BEBEK ODASI
 Şifonyer,70X130 veya büyüyen beşik,dolaptan  oluşan bebek odası takımıdır.Tercihe göre büyüyen beşik,üç kapılı dolap ve şifonyer ile maxi takım yada 70x130 marin beşik iki kapılı dolap veşifonyer ile mini takım oluşturulabilir.(Resimdeki model;büyüyen beşik,üçi kapılı dolap ve  şifonyerden oluşan maksi takımdır.
çelen bebek odası
 
TSE
 E 1 (KANSOROJEN MADDE İÇERMEZ) 
İNSAN, ÇEVRE VE GÜVENLİK ÜÇGENİNDE ÜÇLÜ SORUMLULUK BİLİNCİ 
Beşik Kullanım Yaş Aralığı: 0-6 ,yaşına kadar kullanılabilir.sadeliğin ihtişama dönüştüğü mükemmel tasarımlı bebek odası modelleri,İçine Uygun yatak Ebatı: 70 x130 , 60x120 modelleri için
iki kapılı  dolap modelleri ve üç kapılı dolap modelleri,çekmeceli şifonyeri ile bütün ihtiyacınıza hitap edecek bebek odası takımı, alegno bebek odası takımı
İsteğe bağlı olarak iki vida yardımıyla zahmetsizce sabitlenebilme (sallanmama) özelliği vardır.
üç adet büyüyen beşik alt çekmecesi  kullanım alanı geniş Çekmece,büyüyen beşik şifonyer dolabı ve çekmecesi,70x130 beşikler için dört çekmece( resimdeki model BÜYÜYEN BEŞİK modelidir)
Yukarı aşağı hareket eden asansör yardımı ile anne bebeğini beşiğe kolaylıkla bırakabilir ve kolaylıkla alabilir.
ürün kurulum klavuzu paket içindedir.lütfen kurulum şemasına uyunuz
Beşiğin,dolapların ve şifonyerin komple demonte özelliği ile isteğe göre toplanıp paketlenme veya gerektiğinde evden eve taşıma kolaylığı.
Bir arıza nedeniyle tüm ürünü değiştirme zorunluluğunun olmaması (beşiğin arızalı parçasının değişebilmesi)
Münferit kurulumlar için kurulum şeması ve  beşik kurulum klavuzu 
Çocuğunuz güvenli bir şekilde uyuyabilmesini ve rahat etmesini sağlar.geniş dolap iç hacmi
Temizleme Özellikleri: Mdf lake kısımlar temizlenizken nemli bez kullanılmalıdır,beşiğin ve dolap ın çizilmemesine özen gösterilmelidir.
Beşik Garanti Şartları:
Ürün kurulum aşamasında uzman ekip tarafından kurulmalıdır.Kurulum esnasındaki fabrikasyon hatalarına karşı iki yıl garantilidir.Ayrıca iki yıl boyunca yedek parça garantisi vardır(garanti ; servis garantisi değildir.)
Ürün servis tarafından montajı yapılırken sizinde servisin yanında bulunmanız ve aklınıza takılan soruları yöneltmeniz faydanıza olacaktır.
 Ürün sipariş üzerine fabrikadan temin edilip kargoya verilir.(Tahmini süre 10 -gün ile 15 gün arasıdır)
(İSTANBUL İÇİ TESLİMAT VE KURULUM ÜCRETSİZ)
 
NOT;
-Bebek beşiği kurulum aşamasında beşik için ayrılan yer rutubetsiz ve düz bir zemin olmalıdır
-Bebek beşiklerin ; sallama aparatlarının  ve bu aparatları bağlayan somun ve vidaların belirli aralıklarla kontrol edilmesi gerekir .
-Oda takımlarında kurulumun yetkili servis veya uzman ekip tarafından kurulması gerekir.
..(İSTANBUL İÇİ TESLİMAT VE KURULUM ÜCRETSİZ)
GÜVEN BEBE SİPARİŞ İÇİN 0212 628 94 26  
 

Kapat