Cibinlik Demiri İmalat,Toptan ve Perakende Satışı  BABY ONE ARMONİ BEBEK ODASI EN UYGUN FİYATLAR  BABY ONE PRENSES BEBEK ODASI ŞOK FİYAT!  TOPTAN CİBİNLİK DEMİRİ  BEŞİK İMALATI YAPANLAR İÇİN BEŞİK SALLAMA APARATI  AYMİNİ UĞURCUK BEBEK ODASI şok! şok! şok! FİYAT  AYMİNİ LITTLE BEAR BEBEK ODASI MİNİ TAKIM  SWEET BEAR BÜYÜYEN BEŞİK  AYMİNİ SWEET BEAR BEBEK ODASI İNDİRİMLİ  EN UCUZ MOBİLYA BEŞİK  BEBEK ÖRGÜ MODELLERİ  CİBİNLİK DEMİRİ İMALAT TOPTAN VE PERAKENDE SATIŞ  BEŞİKLERDE ŞOK FİYAT TOPTAN VE PERAKENDE FİYAT ALINIZ  BEBEK ODASI TAKIMLARINDA EN UYGUN FİYATLAR  EN KALİTELİ BEŞİK SALLAMA RULMAN MODELLERİ İÇİN GÜVEN BEBEYİ ARAYINIZ 0212 628 94 26  CİBİNLİK DEMİRİ İMALAT TOPTAN VE PERAKENDE SATIŞ  MORNING BEBEK ODASI TAKIMI 2103 SÜPER MODELLER SÜPER FİYATLAR  GENÇ ODASI TAKIMI ŞOK ŞOK İNDİRİM FIRSATI KAÇIRMAYIN. 
 
Güven Bebe Müşteri Hizmetleri

Hakkımızda

GÜVENBEBE & ÇOCUK

yıllarca toptancılık yaptıktan sonra kazanılan tecrübe ve kalite anlayışını müşteri memnuniyetiyle birlikte son tüketiciye daha kolay ulaştırmak için perakende sektörüne girmiş olan Güven Bebe Çocuk kalitesiyle , bol çeşidiyle en önemlisi uygun fiyatıyla ön plana çıkmıştır.

Perakende sektöründe Güven Bebe Çocuk'un bulunduğu semtler ürün fiyatları açısından şanslı bölgeler konumundadır. çünkü: "Güven Bebe Çocuk" kalite ve bol çeşidi en ucuza ve en zahmetsizce ulaştırmayı şiar edinmiştir.ismimizin kaliteyle , güvenle, güler yüzle ve kolayca ulaşılabilmeyle anılmasını hedeflerimizin başına koyduk.

Bu amaç bizi daha şevkli, daha özverili, daha araştırmacı, daha iyi olmaya zorlayacak hedeflenen müşteri memnuniyeti kolayca yakalanacaktır.
Bu gün o memnuniyetin gururunu değerli müşterilerimizle paylaşmaktan kıvanç duymaktayız.

GÜVEN PAZARLAMA

1999 yılından beri faaliyetine devam etmekte olan güven pazarlama: bol çeşit kaliteden taviz vermeden en uygun fiyatı bayii ve perakendecilerine ulaştırmaktadır.
Mobilya beşik , bebek odası, genç odası, bebek arabası çeşitleri , bebe tekstili, yürüteç ve bilimum bebe çocuk çeşitlerini tüketicisine zamanında ve en uygun şartlarda ulaştırmaktadır

Ürün yelpazesinde bulundurduğu dayanıklı tüketim malları ve ev yardımcı ürünlerini isteğe göre müşterisine ulaştırmaktadır.

GÜVEN KAPLAMA VE İMALAT

1990 yılında çinko kaplama olarak başlayan imalat (fason işçilik), daha sonraki yıllarda cibinlik demiri ve beşik asansörü imalatıyla sektörde büyümenin yanında kalite anlayışıyla da adından söz ettirmeyi başarmıştır.

Cibinlik demiri ve beşik asansöründe Türkiye'nin en büyük markalarına ve beşik üreticilerine en büyük tedarikçi konumundadır.ürünlerimize ve kalitemize duyulan güven ve bizim tercih edilmemiz çalışma şevkimizi artıran konuların başında gelmektedir.cibinlik demiri ve beşik asansörünün hemen hemen her çeşidini bulunduran firmamız ihtiyaca göre özel üretimde yapabilmektedir.kalitesiyle çeşidiyle piyasada takip edilen bir firmadır.


Güven Bebe - İMALAT - TOPTAN - PERAKENDE

İletişim
Yüzyıl Mah. Barbaros cd. no:147/B BAĞCILAR-İSTANBUL
TEL: 0212 628 94 26
 
Esentepe Mah. Küçük San. Sitesi 21. Blok No:13 SULTANGAZİ-İSTANBUL
TEL: 0212 668 28 27
 
E-Posta :
[email protected]hotmail.com