Cibinlik Demiri İmalat,Toptan ve Perakende Satışı  BABY ONE ARMONİ BEBEK ODASI EN UYGUN FİYATLAR  BABY ONE PRENSES BEBEK ODASI ŞOK FİYAT!  TOPTAN CİBİNLİK DEMİRİ  BEŞİK İMALATI YAPANLAR İÇİN BEŞİK SALLAMA APARATI  AYMİNİ UĞURCUK BEBEK ODASI şok! şok! şok! FİYAT  AYMİNİ LITTLE BEAR BEBEK ODASI MİNİ TAKIM  SWEET BEAR BÜYÜYEN BEŞİK  AYMİNİ SWEET BEAR BEBEK ODASI İNDİRİMLİ  EN UCUZ MOBİLYA BEŞİK  BEBEK ÖRGÜ MODELLERİ  CİBİNLİK DEMİRİ İMALAT TOPTAN VE PERAKENDE SATIŞ  BEŞİKLERDE ŞOK FİYAT TOPTAN VE PERAKENDE FİYAT ALINIZ  BEBEK ODASI TAKIMLARINDA EN UYGUN FİYATLAR  EN KALİTELİ BEŞİK SALLAMA RULMAN MODELLERİ İÇİN GÜVEN BEBEYİ ARAYINIZ 0212 628 94 26  CİBİNLİK DEMİRİ İMALAT TOPTAN VE PERAKENDE SATIŞ  MORNING BEBEK ODASI TAKIMI 2103 SÜPER MODELLER SÜPER FİYATLAR  GENÇ ODASI TAKIMI ŞOK ŞOK İNDİRİM FIRSATI KAÇIRMAYIN. 
 
BEBEK ARABASI ALIRKEN NELERE DİKKAT ETMELİYİZ

 

Bebek Arabası Alırken Nelere Dikkat  Etmeliyiz
Bebek arabası nerden alınır.
Bebek arabanızı seçerken çocuğunuzu taşıyacağınızı unutmamalıyız. Her arabada standart bulunan özelliklerin yanı sıra marka ve modele göre değişen özellikler de önemlsenmelidir. Bunun dışında yaşam şartları ve çeşitli sosyal kültürel faktörler de bebek arabanızı seçmenizdeki önemli etkenlerdir. 
 
Normal arabada  bulunan  genel özellikler; 5 noktalı emniyet kemeri, 360 derece dönebilen ön tekerlekler, arka tekerlekler için frenleme, tente, ayak koyma aparatı. 
 
Markasına ve modeline göre değişen özellikler ise; pozisyonu ayarlanabilen sırt dayanağı, tekerlek sayısı,süspansiyon, dört tekerleğin de 360 derece dönebilmesi, ön tekerlek fren sistemi, tekerleklerin büyüklüğü, itme sapının şekli, katlanma şekli, kumaşı,hafifliği gibi unsurlar 
 
Tüm bu sebeplerin dışında; "Aldığım bebek arabası ihtiyaçlarımı tam olarak karşılayabilecek mi?" sorusu önem kazanır
• Bebek arabası saklama yeri;Bebek arabasını nereye koyacağım? Kapı girişleri güvenli midir?
• Oturduğum ev apartman dairesi mi, müstakil  ev mi? 
• Üst katlarda oturuyorsam arabanın ağırlığı,kolay katlanıyor mu?
• Bebek arabasını üst katlara asansörle mi yoksa tek başıma mı çıkaracağım? 
• Otomobilimin bagajına sığacak araba modeli mi seçmeliyim? 
• Toplu taşıma araçlarını tercih edersem bebek arabam ağırlık ve hacim konusunda be zorda bırakır mı?
• Bebek arabasının yanı sıra taşıma koltuğu ve araba koltuğu kullanacak mıyım? bebek arabam travel mi,üç teker mi? baston mu?yada klasik model mi? olacak
• Kullanacağım bebek arabası için; şehir merkezinde mi? stabilize yollarda mı? Cadde ve sokaklarda rahatlıkla gezebileceğim düzende mi? 
• Bebek arabasını taşımaya engel herhangi bir rahatsızlığım var mı? Bebek arabamı kolayca tek başıma taşıyabilir miyim?  ürün nerde üretilmiştir,garanti şartları nelerdir,üretici firma garanti şartlarına uyuyor mu? ürün yerli midir ithal midir? aynı özelliklerde yrli üretim varsa neden ithal ürün alayım
 
Bu soruları kendinize sorduktan sonra bebeğinize alacağınız arabayı alırken aceleye getirmeden ve ihtiyaçlarınızı  belirleyerek alışverişe çıkmanız yararınıza olacaktır. Sizden önce bebek arabası almış kişilerin deneyimine başvurun. 
 
Bebek Arası Kullanırken Nelere Dikkat etmeliyiz
 
• Bebeğinizi arabaya yerleştirmeden önce arabanın tam açıldığından ve güvenlik kilitlerinin kapandığından emin olun.Ebeveyin kontrolunde kullanınız 
• Bebeğinizi arabaya oturttuktan sonra emniyet kemerini mutlaka takın. Yolculuk esnasında mutlaka emniyet  kapalı tutun. 
• Hiçbir zaman bebeğinizi arabada tek başına bırakmayın. 
• Güneşli havalarda tente ve güneşlik, rüzgarlı ve soğuk havalarda ise koruyucu tente ve ayak örtüsü kullanın. 
• Bebek arabası tek çocuk için ise, iki çocuğu birden bindirmeye çalışmayın. 
• Bebeğiniz içindeyken oturma aparatını yerinden çıkarmayın. 
• Bebek arabası yük taşıma aracı değildir. Arabanın dengesini bozacak ağır poşetler, çanta, market poşeti gibi şeyleri arabanın kollarına asmayın. 
• Arabanın kollarını ve konumunu değiştirirken, bebeğinizin ellerinin ve kollarının dışarı sarkmamış olduğunu kontrol edin. 
• Bebek arabaları ortalama 4 yaşa kadar kullanılır. Bu yüzden arabanın yerden yüksekliği makul bir yükseklikte olmalı ve bebek büyüdükçe ayağının yere sürtmesi engellenmelidir. 
Bebek Arabası Temizliği
-Bebek arasında iç kumaş kısmı çıkıyorsa 30 derecede yıkanabilir. çıkmıyorsa sadece ıslak bezle silebilirsiniz
-Bebek arabanızı kullanım haricinde poşet içinde güneşe maruz kalmayan yerde saklayınız.
-Bebek arabanızda yağmurluk bulundurmanız faydanıza olacaktır.
-Bebek arabanızın örjinal dizliği yoksa ; bebeğiniz uyuduğunda üzerini örteceğiniz dizlik benzeri örtü bulundurmalısınız
- Bebek arabanızda kırılma arıza vb durumlarda yetkili servisi dışında bir yere yaptırmayınız.
- Garanti belgesi olmayan ürünleri almayınız PAYLAŞ »